Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Oświęcim

☎ +48 882 552 882

 

W naszej wypożyczalni możesz wynająć auto w Oświęcimiu, które w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy bowiem rozbudowaną flotę samochodów luksusowych, sportowych i premium. Każdy wielbiciel motoryzacji może więc znaleźć u nas samochód idealnie dostosowany do swoich oczekiwań. W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie usprawnić proces wypożyczania samochodu. Dzięki temu jest on bardzo prosty i intuicyjny. Trwa zaledwie kilka chwil, bez zbędnych formalności i konieczności podpisywania ogromnej ilości niepotrzebnych dokumentów. Wypożyczalnia samochodów bez kaucji, bez ukrytych kosztów, szybko, łatwo i przyjemnie, działająca także w Oświęcimiu. Sprawdź szczegóły naszej oferty i skorzystaj z usług dedykowanych właśnie dla Ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w okolicach Oświęcimia

 

W naszej wypożyczalni można skorzystać z usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, a więc również w Oświęcimiu. Wynajem krótkoterminowy sprawdza się w przypadku krótkich wakacyjnych wyjazdów lub wypadów za miasto. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, których auto na dłuższy czas zostało oddane do mechanika w celu naprawy. Wynajem długoterminowy to zaś świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wypożyczyć samochód na dłużej niż trzy miesiące. Aby skorzystać z tej opcji, nie musisz posiadać zdolności kredytowej, ponieważ nie będziemy weryfikować Twojej dotychczasowej historii. Wynajem ten nie będzie również wpływał na Twoją zdolność kredytową w przyszłości.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów Oświęcim - warunki

 

Aby skorzystać z naszych usług, musisz jedynie zarezerwować auto online. Cały proces trwa zaledwie kilka chwil, a dzięki temu nie będziesz musiał na miejscu podpisywać dodatkowych dokumentów. Wszystko załatwisz bowiem przez Internet. Warunki współpracy z naszą wypożyczalnią są jasne i klarowne. Wypożyczamy samochody w Oświęcimiu bez kaucji, wraz z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie ponosisz odpowiedzialności za poniesione straty, nawet jeśli to Ty jesteś sprawcą wypadku. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony maksymalnie do kwoty 5 000 złotych w wyniku poniesienia szkody. Samochody luksusowe i sportowe oraz pojazdy premium, jakie dostępne są w naszej ofercie, podstawimy bezpośrednio pod adres, który wpiszesz na etapie dokonywania zamówienia. Korzystając z naszych usług, możesz być więc pewien, że zasady współpracy są wolne od informacji zapisanych drobnym druczkiem.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Wadowice Chrzanów Kraków

Menu