Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Oświęcim

☎ +48 882 552 882

 

W naszej wypożyczalni możesz wynająć auto w Oświęcimiu, które w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy bowiem rozbudowaną flotę samochodów luksusowych, sportowych i premium. Każdy wielbiciel motoryzacji może więc znaleźć u nas samochód idealnie dostosowany do swoich oczekiwań. W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie usprawnić proces wypożyczania samochodu. Dzięki temu jest on bardzo prosty i intuicyjny. Trwa zaledwie kilka chwil, bez zbędnych formalności i konieczności podpisywania ogromnej ilości niepotrzebnych dokumentów. Wypożyczalnia samochodów bez kaucji, bez ukrytych kosztów, szybko, łatwo i przyjemnie, działająca także w Oświęcimiu. Sprawdź szczegóły naszej oferty i skorzystaj z usług dedykowanych właśnie dla Ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w okolicach Oświęcimia

 

W naszej wypożyczalni można skorzystać z usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, a więc również w Oświęcimiu. Wynajem krótkoterminowy sprawdza się w przypadku krótkich wakacyjnych wyjazdów lub wypadów za miasto. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, których auto na dłuższy czas zostało oddane do mechanika w celu naprawy. Wynajem długoterminowy to zaś świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wypożyczyć samochód na dłużej niż trzy miesiące. Aby skorzystać z tej opcji, nie musisz posiadać zdolności kredytowej, ponieważ nie będziemy weryfikować Twojej dotychczasowej historii. Wynajem ten nie będzie również wpływał na Twoją zdolność kredytową w przyszłości.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów Oświęcim - warunki

 

Aby skorzystać z naszych usług, musisz jedynie zarezerwować auto online. Cały proces trwa zaledwie kilka chwil, a dzięki temu nie będziesz musiał na miejscu podpisywać dodatkowych dokumentów. Wszystko załatwisz bowiem przez Internet. Warunki współpracy z naszą wypożyczalnią są jasne i klarowne. Wypożyczamy samochody w Oświęcimiu bez kaucji, wraz z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie ponosisz odpowiedzialności za poniesione straty, nawet jeśli to Ty jesteś sprawcą wypadku. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony maksymalnie do kwoty 5 000 złotych w wyniku poniesienia szkody. Samochody luksusowe i sportowe oraz pojazdy premium, jakie dostępne są w naszej ofercie, podstawimy bezpośrednio pod adres, który wpiszesz na etapie dokonywania zamówienia. Korzystając z naszych usług, możesz być więc pewien, że zasady współpracy są wolne od informacji zapisanych drobnym druczkiem.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Wadowice Chrzanów Kraków

 

FAQ

 

1. Ile kosztuje wynajem auta w Oświęcimiu?

 

Nie posiadasz samochodu, a potrzebujesz go tylko na krótki czas? W mieście w województwie małopolskim, a dokładnie w Oświęcimiu, wynajmujemy auta za niewielką kwotę w zależności od wyboru konkretnego modelu. Za jeden dzień wypożyczenia samochodu z najtańszej naszej kategorii cenowej zapłacisz między 200 a 350 złotych.

 

2. Jakie dokumenty są wymagane, żeby wynająć auto w Oświęcimiu?Żebyś mógł wynająć samochód, potrzebujesz jedynie dwóch najważniejszych dokumentów. Jednym z nich jest prawo jazdy, natomiast drugim dowód tożsamości. Niekiedy zdarza się, że będziesz musiał okazać również kartę kredytową. Wymagamy od Ciebie również ukończonego 21. roku życia.3. Kto może prowadzić wynajęty samochód w Oświęcimiu?

 

Prowadzić wynajęte auto w Oświęcimiu może u nas każdy kto dostarczy swoje prawo jazdy, dowód tożsamości oraz kartę kredytową. Niekiedy bywa, że będziemy mogli wymagać od Ciebie również ukończenia 21 roku życia. Należy zawsze pamiętać, że zdrowie i bezpieczeństwo musimy stawiać na pierwszym miejscu.

 

4. Czy przy wynajmie auta w Oświęcimiu jest wymagana kaucja?

 

W kontekście wynajmu samochodu w Oświęcimiu możesz usłyszeć o kaucji. Na szczęście jednak nie jest to wymogiem. Możesz mieć taką możliwość, aczkolwiek nie musisz tego robić. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń między wypożyczalnią a klientem.

Menu