Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Rybnik

☎ +48 882 552 882

 

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji, z pełnym ubezpieczeniem, bez zbędnych formalności. Te słowa najbardziej trafnie opisują zasady współpracy z naszą firmą. Usługi realizujemy na terenie całego kraju, również w miejscowości Rybnik. Wynajmujemy auta luksusowe, sportowe i premium, które sprawiają ogromne wrażenie. Każdy wielbiciel motoryzacji i znawca samochodów z pewnością znajdzie w naszej ofercie samochód dostosowany do swoich oczekiwań. Warto podkreślić, że wszystkie nasze pojazdy są gwarantem niezapomnianych wrażeń i emocji oraz świetnej zabawy. Proces rezerwacji auta został przez nas maksymalnie zoptymalizowany, dzięki czemu kwestia wypożyczenia to zaledwie kilka chwil. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów w Rybniku, które skierowane są do wymagających klientów.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w Rybniku

 

W naszej wypożyczalni realizujemy usługę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Wynajem krótkoterminowy świetnie sprawdza się w przypadku osób, które potrzebują samochód na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Jeśli więc planujesz weekendowy wypad za miasto lub krótkie wakacje objazdowe, ta usługa w stu procentach odpowie na Twoje potrzeby. Wynajem długoterminowy świetnie sprawdza się zaś w przypadku osób, które potrzebują samochód na dłużej niż trzy miesiące. W trakcie trwania umowy można co kilka miesięcy wymienić pojazd i zapoznawać się z kolejnymi modelami aut premium. Warto podkreślić, że przed podpisaniem umowy na wynajem długoterminowy, nie weryfikujemy historii kredytowej naszych klientów.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów w mieście Rybnik - warunki

 

Wynajem aut w Rybniku odbywa się za pośrednictwem intuicyjnej platformy internetowej. Wystarczy, że zarezerwujesz samochód online, a my dostarczymy go pod wskazany przez Ciebie adres. Na miejscu nie będziemy podpisywać żadnych dodatkowych dokumentów. Ograniczyliśmy bowiem dokumentację do absolutnego minimum, w trosce o zadowolenie i komfort naszych klientów. Dzięki temu zasady współpracy z naszą wypożyczalnią są jasne i czytelne. Możesz być pewien, że umowa podpisywana z nami jest wolna od haczyków zapisywanych drobnym druczkiem. Samochody w Rybniku wynajmujemy bez kaucji, wraz z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie ponosisz odpowiedzialności za poniesione straty, a w przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony jedynie do kwoty 5 000 złotych. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia - zadzwoń do nas, postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Żory Gliwice Mikołów

 

FAQ

 

1. Jaki jest koszt wynajmu samochodu w Rybniku?

 

Koszt wynajmu samochodu w Rybniku uzależniony jest od rodzaju wypożyczanego auta i waha się od ok. 200 zł w przypadku pojazdów typu sedan do 890 zł, gdy wypożyczysz dużego SUVa. Jest to kwota, dzięki której możesz przejechać do 300 km. Każdy kolejny kilometr jest dodatkowo płatny - ok 2-2,5 zł za kilometr.

 

2. Jakie dokumenty są potrzebne, żeby wynająć auto w Rybniku?

 

Do wynajęcia samochodu w Rybniku potrzebujesz jedynie prawa jazdy oraz dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Rezerwację przeprowadzisz w 100% online, a samochód niezwłocznie zostanie dostarczony pod wskazany adres. Przy dostarczeniu auta nie musisz podpisywać żadnych dokumentów.

 

3. Kto może prowadzić wynajęty samochód w Rybniku?

 

Wynajęty samochód może prowadzić osoba wynajmująca, która ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony samochód.

 

4. Czy trzeba wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Rybniku?

 

Kaucja za wynajem auta jest zmienna i zależna od wybranego egzemplarza. Wynieść może od 2000 zł do 5000 zł (w przypadku aut luksusowych).

Menu