Panel klienta

Bezpłatna konsultacja wynajmu w Rybniku:

☎ +48 882 552 882

 

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji, z pełnym ubezpieczeniem, bez zbędnych formalności. Te słowa najbardziej trafnie opisują zasady współpracy z naszą firmą. Usługi realizujemy na terenie całego kraju, również w miejscowości Rybnik. Wynajmujemy auta luksusowe, sportowe i premium, które sprawiają ogromne wrażenie.

 

Każdy wielbiciel motoryzacji i znawca samochodów z pewnością znajdzie w naszej ofercie samochód dostosowany do swoich oczekiwań. Warto podkreślić, że wszystkie nasze pojazdy są gwarantem niezapomnianych wrażeń i emocji oraz świetnej zabawy.

 

Proces rezerwacji auta został przez nas maksymalnie zoptymalizowany, dzięki czemu kwestia wypożyczenia to zaledwie kilka chwil. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów w Rybniku, które skierowane są do wymagających klientów.

 

Mnogość samochodów do wypożyczenia w Rybniku

 

W naszej wypożyczalni samochodów znajdziesz na wynajem sporą gamę różnorodnych samochodów, od najprostszych miejskich samochodów po sportowe, emocjonujące auta. W naszej ofercie znajdziesz ekonomiczne samochody Segmentu B takie jak na przykład Skoda Fabia dodatkowo wyposażone w fabryczną instalację LPG. 

 

Posiadamy również auta luksusowe Segmentu D Premium takie jak Mercedes klasa C/CLA, BMW Serii 3, a rozglądając się głębiej po naszej flocie zobaczysz również większe limuzyny Segmentu E oraz SUVy takie jak BMW 5/X5 a nawet Porsche Macan.

 

Nie zabraknie u nas również samochodów sportowych, dzięki którym możesz poczuć się jak Robert Kubica zasiadając za kierownicą takich aut jak Audi RS5 Coupe, Audi RS3, BMW M2 Competition, Mercedes AMG A45s czy legendarny Ford Mustang w wersji GT oraz Mach-1

 

Wynajem samochodu zrealizujemy dla ciebie w najlepszych cenach oraz najkorzystniejszych warunkach, zadzwoń klikając poniżej i dowiedz się więcej.

Bezpłatna konsultacja wynajmu:

☎ +48 882 552 882

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w Rybniku

 

W naszej wypożyczalni realizujemy usługę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Wynajem krótkoterminowy świetnie sprawdza się w przypadku osób, które potrzebują samochód na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Jeśli więc planujesz weekendowy wypad za miasto lub krótkie wakacje objazdowe, ta usługa w stu procentach odpowie na Twoje potrzeby. Wynajem długoterminowy świetnie sprawdza się zaś w przypadku osób, które potrzebują samochód na dłużej niż trzy miesiące. W trakcie trwania umowy można co kilka miesięcy wymienić pojazd i zapoznawać się z kolejnymi modelami aut premium. Warto podkreślić, że przed podpisaniem umowy na wynajem długoterminowy, nie weryfikujemy historii kredytowej naszych klientów.

 

Zarezerwuj online!

Bezpłatna konsultacja wynajmu:

☎ +48 882 552 882

Wynajem samochodów w mieście Rybnik - warunki

 

Wynajem aut w Rybniku odbywa się za pośrednictwem intuicyjnej platformy internetowej. Wystarczy, że zarezerwujesz samochód online, a my dostarczymy go pod wskazany przez Ciebie adres. Na miejscu nie będziemy podpisywać żadnych dodatkowych dokumentów. Ograniczyliśmy bowiem dokumentację do absolutnego minimum, w trosce o zadowolenie i komfort naszych klientów. Dzięki temu zasady współpracy z naszą wypożyczalnią są jasne i czytelne. Możesz być pewien, że umowa podpisywana z nami jest wolna od haczyków zapisywanych drobnym druczkiem. Samochody w Rybniku wynajmujemy bez kaucji, wraz z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie ponosisz odpowiedzialności za poniesione straty, a w przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony jedynie do kwoty 5 000 złotych. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia - zadzwoń do nas, postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Żory Gliwice Mikołów

 

FAQ

 

1. Jaki jest koszt wynajmu samochodu w Rybniku?

 

Koszt wynajmu samochodu w Rybniku uzależniony jest od rodzaju wypożyczanego auta i waha się od ok. 100 zł w przypadku pojazdów segmentu B takich jak na przykład Skoda Fabia do 1000 zł, gdy wypożyczysz sportowe samochody. Jest to kwota, dzięki której możesz przejechać w wybranych opcjach cały kraj bez limitu kilometrów!

 

2. Jakie dokumenty są potrzebne, żeby wynająć auto w Rybniku?

 

Do wynajęcia samochodu w Rybniku potrzebujesz jedynie prawa jazdy oraz dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Rezerwację przeprowadzisz w 100% online, a samochód niezwłocznie zostanie dostarczony pod wskazany adres. Przy dostarczeniu auta nie musisz podpisywać żadnych dokumentów.

 

3. Kto może prowadzić wynajęty samochód w Rybniku?

 

Wynajęty samochód może prowadzić osoba wynajmująca, istnieje możliwość dopisania do umowy osób trzecich, które będą upoważnione do prowadzenia samochodu.

 

4. Czy trzeba wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Rybniku?

 

W naszej wypożyczalni samochodów nie masz obowiązku wpłacania kaucji przy wyborze wynajmu z pełnym ubezpieczeniem - zapytaj o to naszego doradcę pod bezpłatną linią: 

☎ +48 882 552 882

Menu