Panel klienta

 

 

"Futuryzming" to niezwykłe poczucie spełnienia, z wyobrażania sobie jutra zanim ono nadejdzie. To zerwanie na stałe, ze sztampowatymi szablonami. To poręczenie, że desygnujemy najlepszą mutację naszego przyszłego horyzontu. "F U T U R Y Z M I N G"   T O   M Y ...i to właśnie my pragniemy zabrać cię w nową, fascynującą podróż po wypożyczalni jakiej jeszcze nie znałeś. Ale zanim to nastąpi sprawdź co cię czeka!

Sprawdź poniżej co możesz zyskać lub od razu połącz się z naszym specjalistą, chyba że wolisz sprawdzić cennik i warunki poprzez formularz online?

 

 

 

 

"Auto jak na wystawę"

Niezależnie od okoliczności, samochód otrzymasz w idealnym stanie, czysty i pachnący, a jego blask będzie szedł idealnie w parze z poczuciem prestiżu, które będzie otaczało cię za każdym razem kiedy wsiądziesz do naszego samochodu.  Nie możesz się doczekać? Zobacz wszystkie nasze samochody, sprawdź dostępność online lub zadzwoń!

 

  

Masz obawy, że wpłacony depozyt nigdy do ciebie nie wróci? Boisz się, że po zwrocie auta będziemy szukać dziury w całym? Nie chcesz  blokować środków, ani czekać na ich zwrot? Badania wykazują, że conajmniej 55% osób stojących przed koniecznością wynajmu pojazdu obawia się o swój potencjalnie wpłacony depozyt. Twoim obawom mówimy stanowcze NIE! Dla nas twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli należysz do wspomnianych powyżej 55% osób to sprawdź dostępność samochodów, a podczas rezerwacji wybierz ten dodatek i ciesz się brakiem      konieczności wpłacania kaucji! Skorzystaj również z możliwości sprawdzenia wszystkich naszych samochodów lub połącz się bezpłatnie z naszym      konsultantem.

 
 
 

"Pełna ochrona"

Obawiasz się, że wynajęty pojazd zostanie uszkodzony, a ty zostaniesz obciążony kosztami naprawy? Z badań wynika, że conajmniej 40% osób nie wypożycza samochodu z obawy na nieprzewidziane koszty dodatkowe. Z nami nie musisz się o to martwić, możesz skupić się na bezpiecznym podróżowaniu bez obaw o swój portfel. Dbamy o twój komfort oferując zniesienie udziału własnego w szkodzie. Dowiedz się więcej przechodząc do sekcji FAQ lub połącz się bezpłatnie z naszym specjalistą i skonsultuj idealny dla siebie scenariusz.

 
 
  

"Błyskotliwy personel"

Gwarantujemy, że nasz personel tworzą ludzie z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Dzięki temu każdy kontakt z naszą obsługą zapamiętasz jako wspaniałe doznanie. Wszyscy nasi współpracownicy przygotowani są nawet na największe wyzwania, tylko po to aby zapewnić tobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Elegancki "look" i najwyższy poziom obsługi gwarantuje, iż nasz personel będzie mówił "twoim językiem". Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy tobie pomóc w realizacji wynajmu samochodu lub przejdź do formularza online.

 

 

"Gwarancja mobilności 24/7"

Każdy nasz pojazd przechodzi cykliczne inspekcje stanu technicznego oraz wizualnego z częstotliwością wyższą niż czarterowe statki powietrzne, mimo to może dojść do nieprzewidzianej awarii mechanicznej wypożyczonego samochodu. Na ratunek przychodzi nasza usługa Assistance 24/7, a w niej gwarancja samochodu zastępczego na cały okres najmu, darmowy pobyt w hotelu, holowanie pojazdu na terenie UE bez limitu km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze dotrzesz tam gdzie zmierzasz.

 

 

"Tryb INCOGNITO"

Zazwyczaj wypożyczając luksusowy samochód, który posiada oznaczenia "rent a car" lub reklamę wypożyczalni w formie naklejek oraz paska pod tablicą rejestracyjną nie czujemy się z tym komfortowo. Mimo, że wypożyczony samochód którym podróżujemy może być niższej klasy niż ten, który posiadamy u siebie na placu to podczas ważnych spotkań biznesowych widoczne oznaczenia reklamowe wypożyczalni mogą bardzo negatywnie wpłynąć na twój wizerunek. Na ten problem nadchodzi tryb INCOGNITO, w którym "zamrożone" są nasze samochody od początku do końca dając gwarancję anonimowości każdemu, dla kogo jest to ważne.

 

 

Bezpieczeństwo twoich środków

Ruszając z nami w podróż masz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków pieniężnych. Aby móc świadczyć usługi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, regularnie odnawiamy certyfikat PCI DSS (globalny standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się danymi kart płatniczych). Wpłacony przez ciebie depozyt zostanie zwrócony maksymalnie do 48 godzin roboczych od zwrotu samochodu, a jeśli nie chcesz wpłacać kaucji oraz wyeliminować odpowiedzialność za szkody na pojeździe wybierz odpowiedni dodatek i ciesz się stuprocentowym bezpieczeństwem.

 

☎ +48 882 552 882

 

Twój samochód uległ uszkodzeniu, a potrzebujesz go, żeby udać się na wakacje? A może zbliża się ważna dla Ciebie uroczystość i chciałbyś ją uświetnić, przemieszczając się luksusowym pojazdem? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu. U nas wypożyczysz piękne auto, które spełni wszystkie Twoje potrzeby.

 

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów na Śląsku

 

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie, która od wielu lat funkcjonuje w branży. Doskonale wiemy, jak różne potrzeby mają nasi klienci, dlatego skonstruowaliśmy ofertę specjalnie pod nich, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Działamy na terenie całego kraju - także w województwie śląskim, dlatego nie musisz się martwić o ewentualny dojazd do siedziby firmy - podstawimy zarezerwowany przez Ciebie pojazd w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Nasza oferta składa się z trzech możliwości wynajmu: krótkoterminowego, długoterminowego i na specjalne okazje. Każda z nich jest różna i skierowana do innych grup klientów.

 

Wynajem krótkoterminowy, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy wypożyczenia auta na okres np. kilku dni. To świetna opcja dla osób, które potrzebują wysokiej klasy pojazdu np. aby dojechać na wakacje i podczas nich dalej podróżować. To również wariant awaryjny dla wszystkich kierowców, który z jakiegoś powodu nie mają dostępu do swojego prywatnego samochodu.

 

Druga z możliwości, czyli wynajem długoterminowy, to opcja skierowana do wszystkich klientów, którzy potrzebują pojazdu na okres dłuższy niż trzy miesiące. Na ten model często decydują się przedsiębiorcy, gdyż jest on nieco bardziej opłacalny niż wzięcie kolejnego samochodu w leasing. Wypożyczenie nie ma wpływu na zdolność kredytową, a dodatkowo można je wliczyć w koszty działalności.

 

Mamy także ofertę specjalną, przygotowaną na wyjątkową okazję, jaką jest ślub. To wspaniały dzień, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Wynajęcie luksusowego auta to więc świetny pomysł. Tym bardziej że zostanie ono przygotowane zgodnie z życzeniem przyszłej młodej pary. Do tego macie też możliwość wynajęcia szofera, który będzie kierował pojazdem za Was, a Wy będziecie mogli oddać się celebrowaniu tego wyjątkowego dnia.

 

Postaw na SpectrumCars i ciesz się z wysokiej klasy pojazdu!

 

Jako profesjonaliści dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług. Z tego względu postanowiliśmy bardzo ułatwić już sam proces rezerwacji samochodu. Aby tego dokonać, wystarczy skorzystać z prostego formularza, który znajduje się na naszej stronie, podać datę i godzinę oraz miejsce odbioru i zwrotu, a następnie wybrać pojazd z listy dostępnych.

 

W naszej wypożyczalni stawiamy na przejrzystość i uczciwość, dlatego nasze umowy i warunki wynajmu są jasne i proste. Ponadto masz możliwość wynajęcia pojazdu bez kaucji.

 

Nasze pojazdy podlegają ścisłej kontroli i są bieżąco naprawiane, ponieważ wiemy, jak istotne na drodze jest bezpieczeństwo. Chcesz wynająć wysokiej klasy auto? Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią samochodów luksusowych. Śląsk to jedno z województw, na którego terenie działamy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Nasze wypożyczalnie samochodów na Śląsku znajdziesz w takich miejscach jak:

 

Katowice Katowice Lotnisko Pyrzowice Mysłowice Jaworzno Ruda Śląska Żory Rybnik PszczynaGliwiceZabrzeKnurówWodzisław ŚląskiChorzówDąbrowa Górnicza

Menu