Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Śląsk

☎ +48 882 552 882

 

Twój samochód uległ uszkodzeniu, a potrzebujesz go, żeby udać się na wakacje? A może zbliża się ważna dla Ciebie uroczystość i chciałbyś ją uświetnić, przemieszczając się luksusowym pojazdem? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu. U nas wypożyczysz piękne auto, które spełni wszystkie Twoje potrzeby.

 

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów na Śląsku

 

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie, która od wielu lat funkcjonuje w branży. Doskonale wiemy, jak różne potrzeby mają nasi klienci, dlatego skonstruowaliśmy ofertę specjalnie pod nich, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Działamy na terenie całego kraju - także w województwie śląskim, dlatego nie musisz się martwić o ewentualny dojazd do siedziby firmy - podstawimy zarezerwowany przez Ciebie pojazd w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Nasza oferta składa się z trzech możliwości wynajmu: krótkoterminowego, długoterminowego i na specjalne okazje. Każda z nich jest różna i skierowana do innych grup klientów.

 

Wynajem krótkoterminowy, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy wypożyczenia auta na okres np. kilku dni. To świetna opcja dla osób, które potrzebują wysokiej klasy pojazdu np. aby dojechać na wakacje i podczas nich dalej podróżować. To również wariant awaryjny dla wszystkich kierowców, który z jakiegoś powodu nie mają dostępu do swojego prywatnego samochodu.

 

Druga z możliwości, czyli wynajem długoterminowy, to opcja skierowana do wszystkich klientów, którzy potrzebują pojazdu na okres dłuższy niż trzy miesiące. Na ten model często decydują się przedsiębiorcy, gdyż jest on nieco bardziej opłacalny niż wzięcie kolejnego samochodu w leasing. Wypożyczenie nie ma wpływu na zdolność kredytową, a dodatkowo można je wliczyć w koszty działalności.

 

Mamy także ofertę specjalną, przygotowaną na wyjątkową okazję, jaką jest ślub. To wspaniały dzień, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Wynajęcie luksusowego auta to więc świetny pomysł. Tym bardziej że zostanie ono przygotowane zgodnie z życzeniem przyszłej młodej pary. Do tego macie też możliwość wynajęcia szofera, który będzie kierował pojazdem za Was, a Wy będziecie mogli oddać się celebrowaniu tego wyjątkowego dnia.

 

Postaw na SpectrumCars i ciesz się z wysokiej klasy pojazdu!

 

Jako profesjonaliści dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług. Z tego względu postanowiliśmy bardzo ułatwić już sam proces rezerwacji samochodu. Aby tego dokonać, wystarczy skorzystać z prostego formularza, który znajduje się na naszej stronie, podać datę i godzinę oraz miejsce odbioru i zwrotu, a następnie wybrać pojazd z listy dostępnych.

 

W naszej wypożyczalni stawiamy na przejrzystość i uczciwość, dlatego nasze umowy i warunki wynajmu są jasne i proste. Ponadto masz możliwość wynajęcia pojazdu bez kaucji.

 

Nasze pojazdy podlegają ścisłej kontroli i są bieżąco naprawiane, ponieważ wiemy, jak istotne na drodze jest bezpieczeństwo. Chcesz wynająć wysokiej klasy auto? Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią samochodów luksusowych. Śląsk to jedno z województw, na którego terenie działamy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Nasze wypożyczalnie samochodów na Śląsku znajdziesz w takich miejscach jak:

 

Katowice Katowice Lotnisko Pyrzowice Mysłowice Jaworzno Ruda Śląska Żory Rybnik PszczynaGliwiceZabrzeKnurówWodzisław ŚląskiChorzówDąbrowa Górnicza

Menu