Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec

☎ +48 882 552 882

 

Chciałbyś spędzić z ukochaną osobą weekend w Sosnowcu albo wiesz, że w najbliższym czasie będziesz mieć wyjazd służbowy w okolice tego miasta i przez dłuższy czas będziesz zmuszony do poruszania się po Górnym Śląsku? Przychodzimy z rozwiązaniem i oferujemy Ci wiele luksusowych pojazdów. Przede wszystkim proces wypożyczania pojazdu nie jest skomplikowany. Co trzeba zrobić? Przeczytaj nasz artykuł!

Dlaczego warto wypożyczyć samochód w Sosnowcu?

 

Na Zagłębiu Dąbrowskim nie ma większych problemów z wynajmem pojazdu. Trzeba jednak powiedzieć, że wiele firm stosuje drobne kruczki, przez które w przyszłości możesz być obciążony kosztami, nawet nie mając o tym świadomości. W efekcie takich działań klient potem zraża się do wypożyczalni samochodów i nie chce nawet myśleć o pożyczeniu pojazdu, a co dopiero o finalizacji takiej transakcji.

Sosnowiec jest miastem, które posiada dobrze rozwiniętą komunikację miejską, jednak trzeba sobie powiedzieć wprost, że posiadanie samochodu daje ogromny komfort. Jeżeli chcesz zwiedzić zabytki, których notabene nie brakuje w postaci pałaców – trzeba wymienić chociażby pałac Dietla – warto poruszać się w sposób niezależny od komunikacji; szczególnie gdy pogoda płata figle i stanie na przystankach nie należy do najprzyjemniejszych czynności.

Wypożyczenie samochodu na weekend czy nawet dłuższy czas jest zdecydowanie wygodniejszym wyborem. Dzięki niemu można podjechać w każde miejsce, o dowolnej porze i dowolnym czasie. Nie będzie wielkich problemów, żeby zrobić zakupy w centrum handlowym oddalonym od Twojego miejsca zameldowania czy też dojechać w okolice rynku, jeżeli obecnie znajdujesz się na obrzeżach miasta. Jeśli będziesz w podróży służbowej, ten komfort stanie się w zasadzie koniecznością, ponieważ dojazd do klienta nie zawsze zajmuje paru minut. Dzięki wypożyczonemu pojazdowi staniesz się o wiele bardziej elastyczny i przemieszczanie się na spotkania z poszczególnymi klientami będzie o wiele łatwiejsze.

 

Zarezerwuj online!

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Spectrumcars?

 

Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy profesjonalną firmą i dobre relacje z klientami są dla nas priorytetem. Nie ukrywamy żadnych opłat, a sama rezerwacja pojazdu odbywa się także online i trwa dosłownie minutę. Wszelkie warunki wynajmu pojazdu są jawne i proste, a auto możesz otrzymać w dowolnym miejscu. Tym samym nie musisz dojeżdżać na parking znajdujący się na obrzeżach miasta, tylko ruszasz nim spod wskazanego adresu.

Jako Spectrumcars staramy się oferować naszym klientom luksusowe pojazdy, którymi będziesz mógł błyszczeć na ulicach Sosnowca. Samochody są w pełni ubezpieczone. Głęboko wierzymy, że korzystając z usług naszej firmy spełnisz swoje marzenia z dzieciństwa o podróżowaniu pięknymi sportowymi autami. Przykładowymi modelami z naszej samochodowej stajni są: BMW M2 Competition 411 KM, Aston Martin DB9 Volante Cabrio 6.0 V12 455KM czy też przepiękny i zawsze „na czasie” Mercedes C200D Avantgarde 136KM 2016R.

Jeżeli będziesz przebywać w Sosnowcu przez dłuższy czas, nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań, by nie korzystać z usług Spectrumcars – jako wypożyczalnia samochodów oferujemy opcję wypożyczenia długoterminowego i co istotne, możesz zmieniać samochód co kilka miesięcy. Liczy się dla nas zadowolenie klienta i zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Mysłowice Jaworzno

Menu