Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Tarnowskie Góry

☎ +48 882 552 882

 

Wynajem samochodów to usługa wciąż zyskująca na popularności, co nie powinno dziwić, gdyż jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Wiele osób wypożycza auto w podróży służbowej, jadąc na wakacje, za granicę czy planując ślub. Coraz częściej jednak wypożyczamy auta po to, aby móc sprawnie poruszać się po dużym mieście. Takie rozwiązanie jest nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również bardzo ekologiczne – im więcej z nas wypożycza samochody, tym mniej pojazdów porusza się po mieście, a więc do atmosfery emitowanych jest mniej szkodliwych substancji. W naszej wypożyczalni samochodów w Tarnowskich Górach możesz liczyć na przejrzyste warunki umowy oraz dostosowanie wynajmu do Twoich potrzeb.

 

Bezpieczny wynajem samochodów w Tarnowskich Górach

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wynajmie samochodów. W Tarnowskich Górach, podobnie jak na terenie całej Polski, oferujemy usługi wynajmu aut. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i staramy się dostosować do nich naszą ofertę, wprowadzając stale nowe możliwości w zakresie warunków umowy, a także proponując bardzo korzystne ceny. Nasza wypożyczalnia aut w Tarnowskich Górach to gwarancja bezpieczeństwa i mobilności. W ofercie znajdziesz wiele wariantów wynajmu: długoterminowy – jeśli potrzebujesz samochodu na więcej niż 3 miesiące, krótkoterminowy – jeśli chcesz się nim poruszać zaledwie kilka dni oraz okazjonalny – jeśli potrzebujesz auta na specjalną okoliczność.

 

Z wynajmu długoterminowego często korzystają przedsiębiorcy, którzy nie chcą kupować auta w leasingu. Wypożyczenie samochodu nie ma wpływu na zdolność kredytową, a tego rodzaju usługę można potraktować jako wydatek firmowy. Wynajmem krótkoterminowym zazwyczaj zainteresowani są klienci, którzy potrzebują samochodu na kilka dni lub tygodni, gdyż planują podróż lub wypad poza miasto. W tej sytuacji wynajem auta w Tarnowskich Górach jest wyjątkowo dobrym pomysłem, dzięki któremu będziesz mógł wygodnie poruszać się wraz z bagażami. Wynajem krótkoterminowy to także alternatywa dla kogoś, kto zostawił swój samochód w naprawie i potrzebuje zastępczego auta. Warto zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się również luksusowe pojazdy, które świetnie sprawdzą się podczas uroczystości ślubnych. Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, możliwy jest wynajem samochodu z kierowcą.

 

Zarezerwuj online!

 

Niezawodna wypożyczalnia samochodów – Tarnowskie Góry

Nasza oferta zawsze dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta, a warunki umowy nie pozostawiają żadnych wątpliwości, gdyż są klarowne i zwięzłe. Rezerwacja samochodu jest bardzo prosta – wystarczy jedynie skorzystać z formularza na naszej stronie i wybrać pojazd, który najbardziej Ci odpowiada. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum. W ramach naszych usług proponujemy także wynajem samochodów w Tarnowskich Górach bez kaucji, dzięki czemu wypożyczenie auta jest jeszcze bardziej komfortowe. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, które uzależnione są od klasy samochodu. Dużym atutem naszej wypożyczalni samochodów w Tarnowskich Górach jest także zróżnicowanie pojazdów – w ofercie znajdziesz zarówno samochody ekonomiczne, sportowe, jak i luksusowe.

 

FAQ:

 

1. Ile kosztuje wynajem samochodu w Tarnowskich Górach?

 

To, jaki będzie ostateczny koszt wynajęcia samochodu z naszej wypożyczalni w Tarnowskich Górach, zależy od wielu czynników. Wśród nich wymienić można m.in. klasę samochodu, czas trwania najmu czy lokalizację odbioru i zwrotu. Przykładowo: wynajmując Skodę Fabię na jedną dobę z odbiorem i zwrotem w mieście i limitem do 300 kilometrów, kierowca będzie musiał zapłacić 79 PLN.

 

2. Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Tarnowskich Górach?

 

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, musisz spełnić kilka ważnych warunków. Pierwszym jest oczywiście Twój wiek. Musisz mieć minimum 21 lat, abyśmy mogli wypożyczyć Ci pojazd. Oprócz tego musisz być posiadaczem prawa jazdy od minimum roku, a do tego nie możesz być karany lub poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

 

3. Kto może prowadzić wynajęte auto w Tarnowskich Górach?

 

Zgodnie z naszą polityką i zapisami przygotowywanych przez nas umów, wypożyczony w Spectrumcars samochód może prowadzić (poza szczególnymi wyjątkami) osoba, której podpis widnieje na dokumencie najmu. Wynajmujący może jednak dołączyć do umowy upoważnienie dla drugiego kierowcy, który również będzie mógł prowadzić taki pojazd.

 

4. Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Tarnowskich Górach?

 

Wiemy, jak irytujące potrafią być dodatkowe opłaty związane z wypożyczeniem auta, nawet jeśli po zakończeniu umowy odzyskamy wszystkie środki, które przekazaliśmy na poczet kaucji. Z tego względu nasi klienci mają wybór - mogą wpłacać kaucję albo tego nie robić.

Zarezerwuj online!

Menu