Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Dziś wypożyczalnie samochodów są powszechnie znane. Jednak trochę ponad 100 lat temu stanowiły ogromnie innowacyjne rozwiązanie dla osób, których nie było stać na kupno własnego pojazdu bądź były zmuszone odstawić auto do warsztatu. Joe Sanders wykorzystał wiedzę o potrzebach Amerykanów, kupił popularnego wtedy Forda T i wynajmował go za 10 centów za milę.

 

Wypożyczalnia samochodów – Trzebinia

 

Jeśli potrzebujesz samochodu do poruszania się po mieście, ale nudzą Cię standardowo dostępne marki, które można wynająć w każdej wypożyczalni, skorzystaj z naszej oferty. W Spectrumcars nie tylko oferujemy auta służące do przejechania z punktu A do punktu B. Przede wszystkim dostarczamy naszym klientom emocje oraz radość z możliwości przejechania się proponowanymi przez nas pojazdami.

 

Zarezerwuj online!

 

W naszym garażu stoi wiele perełek, na których widok serce samo przyspiesza w rytm warkotu silnika. Spośród nich możesz wybrać samochody z segmentu SUV Premium++, jak Porsche Macan, z segmentu Sport+++, na przykład Mercedesa AMG CLA 45s, z segmentu Sport++++, do którego należy Audi RS5 Coupe czy z segmentu Mach-1, który reprezentuje Ford Mustang Mach-1 2021. Bez względu na to, jakie auto będzie Ci towarzyszyło z kolejnej podróży, gwarantujemy maksymalny komfort oraz satysfakcję z jazdy.

 

Spectrumcars – wypożyczalnia samochodów, Trzebinia

 

Obecnie przebywasz w Trzebini i potrzebujesz samochodu? Mimo że siedziba naszej firmy znajduje się w Tychach, nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski, również w województwie małopolskim. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “Zarezerwuj online!”, wybierzesz wymarzony model auta, termin, w którym chcesz z niego korzystać, oraz zaznaczysz dogodne dla Ciebie miejsce do podstawienia i oddania pojazdu. Możesz wybrać któryś z proponowanych przez nas punktów bądź wpisać własny adres w Trzebini – za resztę odpowiadamy my.

 

Uważamy, że w naszej pracy liczą się przede wszystkim szacunek dla klientów oraz uczciwość, dlatego oferujemy wynajem marek sportowych, premium i luksusowych bez konieczności wpłaty zaliczki. Dodatkowo osoba korzystająca z naszych usług otrzymuje pełne ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, które mogłyby spowodować szkodę. Ponadto nie będziesz miał własnego udziału finansowego w usuwaniu skutków żadnej stłuczki, kolizji bądź wypadku, nawet jeśli wyniknie z Twojej winy. Korzyści takiego rozwiązania dotyczą obu stron – my zyskujemy w pełni zadowolonych klientów, którzy po pierwszym wynajmie do nas wracają, zachęceni przyjazną atmosferą i wysoką jakością obsługi, natomiast klient może być w pełni spokojny o to, że zapłaci taką kwotę, jaka widnieje na umowie bez konieczności dopłacania w razie otarcia, delikatnego wgniecenia czy większego uszkodzenia pojazdu.

 

Jeśli planujesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów w Trzebinii, odwiedź naszą stronę i wygodnie wynajmij pojazd online. Minimalna ilość formalności, prosty i czytelny interfejs, a także jasne warunki wypożyczenia sprawiają, że poświęcisz na to tylko kilka minut. A gdy dojdzie do podpisania umowy, pozostanie Ci tylko cieszyć się nowym, szybkim i luksusowym samochodem.

Menu