Panel klienta

Dla wielu par ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu i trudno się temu dziwić. Stanowi on bowiem bardzo często przypieczętowanie długiego związku dwóch kochających się ludzi. Przygotowania do tej wyjątkowej chwili, a także do następującego po niej wesela rozpoczynają się na wiele miesięcy przed samym wydarzeniem, a przyszła młoda para dokłada wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedną z kluczowych kwestii, nad którymi muszą się oni zastanowić, są sprawy logistyczne. Taka okazja zdarza się bowiem bardzo rzadko, warto więc pozwolić sobie na nieco szaleństwa i skorzystać z usługi, jaką jest wynajem auta do ślubu.

 

 

Ile kosztuje wynajem auta do ślubu?

 

Wynajem auta do ślubu to doskonała opcja dla osób, które chciałyby, aby ten wyjątkowy dzień był po prostu magiczny i jedyny w swoim rodzaju. Rzadko zdarza się bowiem, że osoby posiadające samochody w tym dniu mają dostęp do pięknie prezentującego się pojazdu, który może posłużyć parze młodej jako transport na ceremonię, a następnie na zabawę weselną.

Wiele osób, które chciałyby skorzystać z tej możliwości, zadaje sobie jednak pytanie: “ile za wynajem auta do ślubu?”. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednak prosta, ponieważ wszystko zależy od wielu zmiennych, w tym m.in. jakiego rodzaju jest to pojazd, jakiej marki i jaki model, czy razem z autem przyszłe małżeństwo życzy sobie kierowcę, czy też nie i wiele innych. Ostateczna wycena ma więc miejsce po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

A jaka umowa obowiązuje w przypadku wynajmu samochodu do ślubu? To również zależy od miejsca, z którego wypożycza się auto. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku wypożyczenia auta do ślubu będzie jednak umowa krótkoterminowa.

 

 

Jakie auto do ślubu wybrać?

 

Odpowiedź na to pytanie jest jeszcze bardziej złożona, niż odpowiedź na dwa poprzednie, bowiem wszystko zależy w tym wypadku od wynajmującego i jego preferencji. Niektórzy wolą auta klasyczne, tzw. zabytki, których na świecie prawdopodobnie istnieje już tylko kilka sztuk - takie które zapisały się złotymi literami na kartach historii motoryzacji. Są też osoby, które po prostu stawiają na wygodę i luksus, wybierając prestiżowe auta sportowe lub SUV-y legendarnych marek.

 

 

Gdzie wynająć auto do ślubu?

 

Na rynku funkcjonuje obecnie wiele firm, które oferują wynajem auta do ślubu na różnych warunkach. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że wszystko będzie przygotowane tak, jak należy, pojazd otrzymasz w wyznaczonym terminie, a także chcesz liczyć na atrakcyjne ceny, to powinieneś zgłosić się do sprawdzonej i renomowanej wypożyczalni samochodów - takiej jak nasza.

Oferujemy wynajem aut do ślubu na dogodnych warunkach, z możliwością udekorowania, a także zapewnienia kierowcy, który będzie prowadził pojazd w dniu ślubu, dzięki czemu państwo młodzi będą mogli poświęcić każdą chwilę sobie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta i sporą flotę samochodów do wyboru.

Menu