Panel klienta

Ranking aut luksusowych

 

3. Audi Q8

 

Na najniższym stopniu podium znalazł się pojazd o wyjątkowym wyglądzie, jakim jest Audi Q8. Emanuje prestiżem, wyjątkową dynamiką i smukłą budową. 3 metry rozstawu gwarantują przestronne wnętrze i komfort prowadzenia pojazdu. W zależności od wersji silnika, pod maską może znaleźć się aż 435 KM. To samochód dla osób, które oczekują od auta czegoś więcej. Jest świetnym kompromisem dla wszystkich ceniących sobie zarówno dostojny wygląd, jak i niezwykłe przyspieszenie. Dość powiedzieć, że pomimo potężnej masy silnik V8 rozpędzą Audi do setki w 6,3 sekundy. Oferuje zużycie paliwa w mieście na poziomie 7l/100km. Audi Q8 wyposażone zostało w 8-woltową instalację elektryczną. Samochód pozwala na obciążenie do 745 kg, można ciągnąć załadunek o masie nawet 2800 kg, a także jacht czy przyczepę kempingową. Audi Q8 to doskonały wygląd, znajdziemy tam prawdziwą ekstrawagancję i mnogość opcji dla kierowcy. Za pierwszym razem można być nawet nieco przytłoczonym, bo auto robi niezwykłe wrażenie. Zapewnia płynną i komfortową jazdę, niezależnie od warunków.

 

2. Mercedes GLE Coupe

 

To masywne samochody, które zachwycają przepychem i niesamowitym designem. Posiadają jednocześnie cechy charakterystyczne SUV-a i coupe. Pas przedni wyposażony jest w nową serię świateł, atrapę chłodnicy, a z tyłu w lampy oraz zderzak. Na kokpicie pojazdu pojawia się tafla ekranów, które zapewniają wiele interesujących funkcji. Pod maską znajduje się 330 KM, a samochód do 100 km/h rozpędza się w 5,7 s. Średnie spalanie wynosi ok. 9,5l/100km. W sercu pojazdu pracuje silnik diesla, a samo auto jest doskonale wyciszone. Już od pierwszego spojrzenia widać, że auto to prezentuje się bardzo muskularnie i agresywnie, jak przystało na typowe niemieckie coupe. Oglądając samochód z zewnątrz łatwo poczuć i zrozumieć jego prestiżowy charakter. W jego wykonaniu czuć prawdziwą ekstrawagancję. Skórzane fotele są bardzo wygodne i dzięki nim nawet w długiej trasie nie czujemy zmęczenia podróżą. Mogą zaoferować masaż, grzanie lub wentylację. Mercedes GLE Coupe to samochód łączący sport i luksus. W zależności od naszego temperamentu za kierownicą możemy przełączać auto w poszczególne tryby drogowe i traktować je jako zabawkę lub wygodny środek transportu. Wszystko zależy od nas i naszej wyobraźni.

 

1. BMW Seria 5

 

Na najwyższym miejscu naszego zestawienia znalazło się BMW Seria 5. Jeżeli w rankingu rozważamy najbardziej luksusowe auta, to niemiecki pojazd nasuwa się na myśl sam. Wystarczy szybki rzut okiem i już wiadomo, z jakim pojazdem mamy do czynienia. Jeśli chodzi o wnętrze, doskonale wpisuje się ono w pojęcie auta luksusowego. Fotele są w pełni wentylowane i ogrzewane, a zegary zastąpił nowoczesny ekran. Silnik sięga 560 KM, a maksymalna prędkość, w zależności od modelu, może wynosić 200-250 km/h. Prędkość 100km/h osiągnie się w zaledwie 4,7 s. Dostępne są wersje z silnikiem benzynowym, dieslem, a także z napędem elektrycznym. Z pewnością oko cieszy fakt, iż projektanci nie oszczędzali na wykończeniu. W środku po prostu czuć, że materiały są najwyższej jakości i ciężko tutaj znaleźć jakiekolwiek niedoskonałości. Całość wykończenia dopełnia chrom, który świetnie współgra z kolorem wnętrza. Sam kokpit prezentuje się bardzo elegancko, obicia tapicerki są skórzane lub półskórzane w kilku dostępnych wariantach kolorystycznych.

 

Auta luksusowe ranking - wszystkie dostępne na wynajem

 

W naszym rankingu przedstawiliśmy krótko trzy samochody, które na polskich drogach są synonimem prawdziwego luksusu. Ze względu na ich ceny nie każdy może zakupić tego typu sportowe auto. Mamy jednak propozycję dla każdego, kto chce poczuć na własnej skórze ekstrawagancje i prawdziwy komfort. W wypożyczalni samochodów https://spectrumcars.pl/ możesz przetestować każde z trzech wymienionych wyżej aut i uświadomić sobie, dlaczego ludzie tak uwielbiają luksusowe samochody.

Menu