Panel klienta

I. Na czym polega wynajem długoterminowy samochodu?

Jest to nic innego jak wydzierżawienie pojazdu na okres, który został przez nas wskazany w umowie. Gdy zdecydujemy się na wynajęcie pojazdu, wszelkie koszty utrzymania spoczywają na nas. Natomiast wszelkie koszty eksploatacyjne spoczywają na firmie, z którą podpisaliśmy umowę na wynajem długoterminowy samochodu. Jesteśmy tylko najemcami danego pojazdu, z kolei jego właścicielem przez cały okres wynajmu nadal pozostaje firma. Jeśli potrzebujesz wynająć samochód na okres trzech miesięcy bądź dłuższy to z pewnością oferta naszej firmy będzie dla Ciebie idealna. 

II. Dlaczego warto skorzystać z usług wynajmu długoterminowego

Oferujemy wypożyczenie długoterminowe pojazdów zarówno dla firm, jak i osób fizycznych, których niejednokrotnie zwyczajnie nie stać na zakup nowego luksusowego samochodu, a co za tym idzie ponoszenia kosztów wszelkich napraw, serwisów itp. Wypożyczenie samochodów to niejednokrotnie zaspokojenie potrzeb uznania i szacunku, które znajdują się w piramidzie Maslowa. Z całą pewnością przejazd luksusowym samochodem przez ulice miasta to zazdrosne spojrzenia sąsiadów, innych kierowców, jak również niejednokrotnie pełne podziwu spojrzenia kobiet, które z pewnością przejechałby się tak luksusowym samochodem. Nie musimy martwić się żadnymi formalnościami związanymi z zakupem samochodu, zasięgać porad różnych specjalistów, jeśli sami nie za bardzo znamy się na motoryzacji. Tutaj wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Dopilnujemy, aby Twoje auto było w pełni sprawne i gotowe na wszelkie podróże, które zamierzasz odbyć. Długoterminowy wynajem to zatem świetna opcja dla kogoś, kto nie chce wydawać fortuny na zakup nowego samochodu, nie chce martwić się jego serwisowaniem, naprawami. W zamian za atrakcyjną cenę, dostosowaną do Twoich możliwości, otrzymasz sprawdzony pojazd, gotowy do długich tras.

III. Korzyści wynajmu długoterminowego w naszej firmie

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy samochodu w naszej firmie, otrzymasz wiele korzyści. Przede wszystkim dostarczymy Twój samochód w dowolny zakątek Polski, dzięki temu nie będziesz musiał przemierzać pół Polski, aby skorzystać z naszych usług, możesz wszystko zrobić za pośrednictwem strony internetowej. Każdy samochód, który jest widoczny na naszej stronie internetowej, jest dostępny i do Twojej dyspozycji. Najważniejszą dla wielu korzyścią może się okazać obciążenie a spowodowaną szkodę, gwarantujemy, że jest ono jedne z najniższych dostępnych na rynku. Dzięki temu, że posiadamy stronę internetową, nie musisz przyjeżdżać do nas, wybierać samochodu przez kilkadziesiąt minut, a jedyne czego potrzebujesz to smartfon z dostępem do Internetu, w którym zarezerwujesz wybrany samochód w dosłownie kilka minut, bez zbędnych formalności. Oferujemy tzw. pakiet All in 1, co w polskim tłumaczeniu oznacza wszystko w jednym. Ty nie będziesz musiał martwić się, że ramach wynajmu długoterminowego będziesz dodatkowo zobowiązany do płacenia osobno ubezpieczeń lub polis. Wszystko, co potrzebne będzie dla Ciebie zawarte w jednej miesięcznej racie.Menu