Panel klienta

Wynajem krótkoterminowy

 

Jedną z usług, które świadczymy w naszej wypożyczalni aut Spectrum Cars jest krótkoterminowy wynajem auta. To doskonałe rozwiązanie dla klientów premium, którzy podróżują służbowo i potrzebują dobrze prezentującego się samochodu. W naszej flocie znajduje się wiele luksusowych aut, dzięki którym możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy wolisz sportowe, szybkie auta czy eleganckie, klasyczne samochody, u nas bez problemu znajdziesz swój wymarzony model. Nasza wypożyczalnia działa na terenie całego kraju, dlatego dostarczy samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Oferujemy zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy wynajem samochodów. Procedura zamówienia auta jest niezwykle prosta, wystarczy, że zgłosisz się do nas.

 

Zalety krótkoterminowego wynajmu

 

Co możesz zyskać, decydując się na krótkoterminowy wynajem luksusowego samochodu?

 • Sam decydujesz, na jaki okres chcesz wynająć samochód - to może być dzień, weekend, a nawet tydzień.

 • Warunki wynajmu są bardzo proste i przejrzyste, w umowie nie znajdziesz haczyków pisanych drobnym druczkiem.

 • Rezerwacja jest bardzo prosta, szybka i zajmie Ci mniej niż minutę; wystarczy kilka kliknięć, aby wypożyczyć swoje wymarzone auto.

 • Proces załatwiania formalności jest maksymalnie uproszczony; dzięki specjalnemu oprogramowaniu wydanie samochodu zajmuje tylko kilka minut, a Ty nie musisz podpisywać wielu dokumentów.

 • Odbiór i zwrot auta jest możliwy z dowolnego miejsca, wskazanego przez Ciebie, co zapewni Ci duży komfort i swobodę, a także pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu.

 • Zyskujesz dużą swobodę oraz komfort podczas codziennego przemieszczania się. Oddajemy Ci do użytku w pełni sprawne i dobrze prezentujące się auto.

 • Gwarantujemy pełną ochronę i pakiet ubezpieczeń, dzięki czemu będziesz zabezpieczony przed przeróżnymi, nieprzewidzianymi zdarzeniami.

 • Możliwość wynajęcia samochodu na rozmaite specjalne okazje czy uroczystości, takie jak ślub, rocznica, bankiet

 • Brak udziału własnego w szkodzie: jeśli dojdzie do uszkodzenia z Twojej winy, nie będziesz obciążony żadnymi kosztami naprawy.

 • Możliwość wynajęcia auta z kierowcą.

 • Duży wybór samochodów, dzięki któremu na pewno znajdziesz odpowiednie auto.

 • Gwarancja niezapomnianych przeżyć i niesamowitych wrażeń.

 

Na czym polega wynajem krótkoterminowy samochodów?

 

Jest to umowa między wynajmującym a najemcą, na podstawie której wynajmujący zobowiązuje się do wypożyczenia samochodu na określony czas. Najemca musi zapłacić określoną kwotę za używanie samochodu. Wynajem aut krótkoterminowy może trwać od 1 do nawet 30 dni. Dokładny okres jest określany między stronami.

 

Kiedy warto zdecydować się na wynajem krótkoterminowy samochodów?

 

Statystyki pokazują, że na taki rodzaj wynajmu decyduje się coraz więcej osób w różnych sytuacjach. W większości przypadków takie, które chwilowo nie dysponują własnym środkiem transportu, bo np. ich samochód stoi u mechanika. Wiele osób korzysta z tego rodzaju wynajmu auta podczas wakacji. Dużo ludzi przyznaje, że dzięki krótkoterminowemu wynajmowi mogą przetestować swoje wymarzone auto i dostarczyć sobie trochę adrenaliny. Jednak na wynajem aut krótkoterminowy decydują się nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy. Często potrzebują one samochodu dla swoich pracowników, ale także dla gości czy kontrahentów i przyznają, że krótkoterminowy wynajem jest dla nich doskonałym rozwiązaniem.

 

 

Menu